Longines Men's L4.921.1.11.2 Presence Black Leather Watch
$964.00 Original price was: $964.00.$235.86Current price is: $235.86.
Rolex Lady-Datejust 28mm 279384RBR Pink Dial Oyster Bracelet
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Rolex Datejust 36mm 126234 Black Diamond Dial Stainless Steel Oyster Mens Watch
$898.00 Original price was: $898.00.$229.00Current price is: $229.00.
Description
Description
Own a meticulously handcrafted version with 99% precision of the Auth edition, complete with certification, a great warranty, and excellent customer service.
With years of experience in luxury watches and jewelry, our team of highly trained staff will provide you with the most prestigious products.
- 99% precision in even the smallest details.
- 5-year movement warranty
- The watch comes with the same box, books, and tags as the original.
Specifications:
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 36mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Color | Black with diamonds |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Fixed |
| Screw-in Crown | Yes |
| Water Resistance | 100m/330ft |
| Case Back | Solid |
| Band Material | Stainless Steel |
| Color/Finish | Brushed & Polished |
| Band Name | Rolex Oyster |
| Bezel | Fluted |
| Clasp | Rolex Folding Oysterclasp |
| Clasp Features | Easylink 5mm comfort extension link |
| Movement | Automatic – Chronometer |
| COSC Certified | Yes |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Rolex Datejust 36mm 126234 Black Diamond Dial Stainless Steel Oyster Mens Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide
YOU MAY ALSO LIKE…
Longines Men’s L2.910.4.78.6 Master Collection Stainless Steel Watch
Rolex Datejust 126284RBR Slate Dial 36mm
Rolex Cosmograph Daytona 126589RBR 40mm
$249.00 – $539.00Price range: $249.00 through $539.00
【Top replica】TAG Heuer Carrera
Longines Men’s L4.755.4.71.2 La Grande Classique Black Leather Watch
Longines Women’s L51554936 Dolce Vita Limited Edition Audrey Hepburn Heart Diamond Stainless Steel Watch
Longines Men’s L49212322 Presence Black Leather Watch
Rolex Datejust m278384RBR-0027/0028 Pink 31mm Dial Oyster Watch
Rolex Datejust 36mm 126283 Olive Green Dial Jubilee Bracelet Watch
TUDOR Black Bay 58 39mm Black Dial & Bezel Automatic Fabric Strap Watch M79030N-0003
RELATED PRODUCTS
Rolex Datejust 36mm 126200 Oyster Perpetual Silver Dial Jubilee Stainless Steel
Rolex Datejust 36mm 126281 Silver Palm Motif Diamond Dial Oyster Bracelet
Rolex Datejust 41mm 126334 Blue Roman Oyster Stainless Steel Men’s Watch
Rolex Cosmograph Daytona m116506 40mm
$229.00 – $529.00Price range: $229.00 through $529.00
Rolex Cosmograph Daytona M116509 40mm
$229.00 – $529.00Price range: $229.00 through $529.00
Rolex Cosmograph Daytona m126506-0001 40mm
$229.00 – $529.00Price range: $229.00 through $529.00
Rolex Cosmograph Daytona m126518ln-0008 40mm
$229.00 – $529.00Price range: $229.00 through $529.00

Reviews
There are no reviews yet.