Rolex Datejust 31mm 278343RBR Silver Dial Yellow Rolesor Jubilee Watch
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Rolex Datejust m278381-0027/0028 Chocolate Diamond 31mm Dial Diamond-Set Bezel and Oyster Bracelet Watch
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Longines Women’s L42094726 La Grande Classique Stainless Steel Watch
$1,100.00 Original price was: $1,100.00.$237.59Current price is: $237.59.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel bezel. silver dial with Black hands and Black index hour markers. . quartz movement. sapphire crystal. 24mmx 24mmx 5mm case. 13mm band width. 30 meters water resistant. L42094726
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L42094726 |
| Series | La Grande Classique |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 13 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 24 mm x 24mm |
| Case Thickness | 5 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Stainless steel |
| Dial Hands | Black |
| Dial Markers | Black index |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L42094726 La Grande Classique Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide
YOU MAY ALSO LIKE…
Rolex Datejust m278344 Dark Grey Dial 31mm Domed Diamond
Longines Women’s L81125976 PrimaLuna 18kt Yellow Gold Diamond Two-Tone Stainless Steel Watch
Rolex Lady-Datejust 28mm 279171 Aubergine Diamond Oyster Stainless Steel and Rose Gold
Rolex Datejust m278273-0027/0028 31mm White Mother-of-Pearl Dial Stainless Steel and Yellow Gold Oyster Watch
Rolex Lady-Datejust 28mm 279135RBR Rosé Roman Dial
This product is out of stock. If you need to purchase it, please contact us to customize it.Rolex Daytona SAKURA
$239.00 – $629.00Price range: $239.00 through $629.00

Reviews
There are no reviews yet.