【Top replica】TAG Heuer Formula 1
$878.00 Original price was: $878.00.$248.02Current price is: $248.02.
Rolex Datejust 36mm 126200 Green Dial Watch
$898.00 Original price was: $898.00.$229.00Current price is: $229.00.
Longines Women’s L51585787 Dolce Vita Two-Tone Stainless Steel Watch
$3,725.00 Original price was: $3,725.00.$256.60Current price is: $256.60.
Description
Description
two-tone stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel set with diamonds bezel. white dial with Blue hands and Black Roman numerals hour markers. . quartz movement. sapphire crystal. 16mmx 25mmx 7mm case. 14mm band width. 30 meters water resistant. L51585787
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L51585787 |
| Series | Dolce Vita |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Two-Tone |
| Band Width | 14 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 25 mm x 16mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Case Shape | Rectangle |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Stainless steel set with diamonds |
| Dial Hands | Blue |
| Dial Markers | Black Roman numerals |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L51585787 Dolce Vita Two-Tone Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide
YOU MAY ALSO LIKE…
Rolex Datejust m278344 Dark Grey Dial 31mm Domed Diamond
Longines Women’s L81125976 PrimaLuna 18kt Yellow Gold Diamond Two-Tone Stainless Steel Watch
Rolex Lady-Datejust 28mm 279171 Aubergine Diamond Oyster Stainless Steel and Rose Gold
Rolex Datejust m278273-0027/0028 31mm White Mother-of-Pearl Dial Stainless Steel and Yellow Gold Oyster Watch
Rolex Lady-Datejust 28mm 279135RBR Rosé Roman Dial
This product is out of stock. If you need to purchase it, please contact us to customize it.Rolex Daytona SAKURA
$239.00 – $629.00Price range: $239.00 through $629.00

Reviews
There are no reviews yet.